30 października 2019

Certyfikat Wielkiego Serca dla Altab

Światowy Dzień Zwierząt był impulsem żeby pomóc najbardziej potrzebującym czworonogom. Po krótkiej burzy mózgów pojawił się pomysł na akcję #NafutrujFutrzaki, która przybrała nieoczekiwane rozmiary.

W trosce o zwierzęta

W Altab kochamy zwierzęta i jesteśmy wrażliwi na ich los. Przez wiele lat naszym przyjacielem i ulubieńcem był pies Altar, firmowy pies obronny i … nasza maskotka! 😊 Później zamieszkał u nas kot, który uwielbiał wylegiwać się na dokumentach, torbach na laptopy i … kolanach pracowników. Miał nawet swoich ulubionych konsultantów. 😊

Kot w Altab

Dlatego zbliżający się Światowy Dzień Zwierząt zmobilizował nas do zastanowienia jak możemy pomóc najbardziej potrzebującym zwierzakom. W kilka chwil wymyśliliśmy akcję #NafutrujFutrzaki. Postanowiliśmy, że za każdy nowy like naszego profilu na Facebook przekażemy 1kg karmy dla zwierzaków ze schroniska.

P.S. Wiedzieliście, że “futrować” w niektórych regionach oznacza “karmić”?

Wielkie zaangażowanie

Rozmiary i tempo akcji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie mogliśmy uwierzyć, że macie tak wielkie serca i zaledwie w ciągu jednego dnia dzięki Wam mogliśmy przekazać ponad 500 kg karmy. Tradycyjnie cały czas pomagał nam Elmo, nasza firmowa maskotka. 😊

Elmo karma dla zwierząt
elmo magazyn wózek widłowy
elmo Nafutruj Futrzaki
altab akcja wsparcia dla schroniska
Nafutruj Futrzaki pomagamy schronisku

Mogliśmy poznać zwierzęta, do których trafiła nasza pomoc. Widok chwytający za serce – miejsce wypełnione tęsknymi spojrzeniami uroczych psiaków i kotków. Najchętniej przygarnęlibyśmy je wszystkie – niektórzy z nas właśnie w schronisku odnaleźli własnych psich przyjaciół i są najlepszym dowodem na to, że serce okazane zwierzętom wraca ze zdwojoną mocą.

Więc jeśli w Waszym domu brakuje merdającego ogonka lub przymilnego mruczenia, pomyślcie o odwiedzeniu schroniska – czeka tam na Was mnóstwo wspaniałych psiaków i kotów.

KTOZ Kraków
Schronisko Kraków - altab dowozi karmę
pies schronisko Kraków
psy - schronisko Kraków
czworonogi - schronisko Kraków

Warto pomagać

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Pojedynczy „like” może dla kogoś oznaczać niewiele, ale kiedy takich pojedynczych cegiełek zbierze się więcej – pomoc okazuje się być znaczna.

Potrzeb jest jednak dużo więcej. Dlatego… idźcie w nasze ślady! Jest wiele firm, które mogłyby zorganizować podobne akcje do naszej. Zachęcamy – warto pomagać!

Certyfikat Wielkiego Serca dla Altab

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie