2 lutego 2020

Altab na nartach

W Altab uwielbiamy sporty zimowe i aktywny wypoczynek. Także i tej zimy nie mogło nas zabraknąć na stoku. A z nami – flagi SAP Business One.

Partner SAP, NARTY, Altab

Jak co roku nasze spotkanie firmowe zorganizowaliśmy w połączeniu z zimową aktywnością sportową. Narty, snowboard i śnieg – nic więcej nam nie trzeba by dobrze się bawić! W naszych szeregach mamy zaprawionych w boju pogromców zaśnieżonych, stromych zboczy, którym niestraszne najtrudniejsze alpejskie stoki. W tym roku nie zabrakło też początkujących, którzy pod okiem instruktorów stawiali swoje pierwsze kroki na nartach (niektórzy – na desce), a najodważniejsi po lekcji zjeżdżali już całkiem sami, świetnie sobie radząc. Za rok z pewnością stok będzie należał do nich!

Podczas pobytu w górach mogliśmy też nacieszyć oczy pięknymi widokami i odetchnąć rześkim, górskim powietrzem. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: termy, wyciągi narciarskie, spacery po Zakopanem i… lokalne specjały (nie brak u nas fanów oscypków z grilla😊).

Wieczorem odwiedziliśmy góralską restaurację, gdzie zasmakowaliśmy tradycyjnej, regionalnej kuchni. Kwaśnica i żur białczański nie z tej ziemi! 😉 Po kolacji wyłoniliśmy zwycięzcę firmowego konkursu foto, świętowaliśmy urodziny naszej koleżanki z Biura Obsługi Klienta i… odkrywaliśmy tajniki gry DIXIT.  😊 Jednym słowem – dużo śmiechu i dobrej zabawy!

Wróciliśmy wypoczęci, zrelaksowani, pełni energii do nowych, wspólnych wyzwań i projektów. Już nie możemy się doczekać naszego wyjazdu za rok!

Altab na nartach - Partner SAP - Flaga SAP Business One

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie