Identyfikacja kosztów produkcji na każdym jej etapie

SAP Business One gwarantuje możliwość precyzyjnej identyfikacji kosztów produkcji. Wszystko to jest możliwe dzięki wdrożeniu systemu Rejestracji Czasu Pracy do operacji produkcyjnych.

ERP dla producenta maszyn górniczych

Światowy lider w branży maszyn i urządzeń górniczych z SAP Business One

Joy Global In., w skład której wchodzi firma Joy Maszyny Górnicze Sp .z.o.o. jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju, produkcji, dystrybucji i eksploatacji maszyn i urządzeń górniczych do wydobywania węgla i innych materiałów. Firma została założona ponad sto lat temu w USA, dzisiaj jest obecna na wszystkich kontynentach, w tym w Polsce od roku 1992.

„Wdrożenie systemu SAP Business One objęło wszystkie obszary działalności firmy, m. in. księgowość i finanse, sprzedaż, zakup, gospodarkę magazynową, logistykę, planowanie materiałowe, produkcję i usługi. Altab zapewnił nam dostęp do rozwiązań doskonale uzupełniających SAP Business One (takich jak AltBank – służący do eksportu płatności wychodzących, czy AltRK – zapewniający szybkie księgowanie wyciągów bankowych) oraz specjalnie dedykowany dla potrzeb naszego przedsiębiorstwa – AltJOY – umożliwiający między innymi import drzew produkcyjnych z systemu SAPR3”.
Zbigniew Suchorończak,  Dyrektor ds.Rozwoju, Joy Maszyny Górnicze

Wzrost identyfikacji kosztów produkcji o 100%
100%
Przyspieszenie porcesu wymiany informacji o 80%
80%

Dostęp do dedykowanych raportów

Dzięki SAP Business One zarówno Kadra Zarządzająca, jak i pracownicy mają natychmiastowy dostęp do dedykowanych raportów, zapewniających możliwość podejmowania trafnych decyzji.

Usprawnienie wymiany informacji

SAP Business One usprawnił wymianę informacji z centralą firmy.

Precyzyjna identyfikacja kosztów produkcji

Dzięki wdrożeniu systemu Rejestracji Czasu Pracy do operacji produkcyjnych możliwa jest dokładna identyfikacja kosztów produkcji.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie