Praca zdalna zespołu z dokumentami

Office 365 umożliwia łatwą i efektywną pracę z dokumentami online. Dzięki Office 365 kilka osób jednocześnie może pracować z tym samym dokumentem, bez konieczności obecności w biurze. Może być to zarówno dokument Word jak również każdy inny format, np. Excel czy Power Point.

Funkcjonalności Office 365

W edytowanych plikach możesz między innymi nanosić poprawki, oznaczać wybrane fragmenty tekstu, dodawać komentarze, udostępniać współpracownikom całą treść czy też korzystać z funkcji „Wzmianki”. Pozwala ona zwrócić uwagę odbiorcy dokładnie na to słowo czy frazę, która na przykład budzi wątpliwości. Co istotne, podczas edycji plików widoczne są graficzne powiadomienia o jednoczesnej pracy innych osób nad plikiem co umożliwia sprawną komunikację.

Udostępnianie plików za pomocą linkowania

Każdy dokument możesz udostępniać innym współpracownikom za pomocą usługi OneDrive. Co ważne, nie trzeba wysyłać plików, a jedynie link do nich. Dzięki temu nie ma konieczności uzgadniania kilku wersji tego samego dokumentu. Linkowanie pozwala na uporządkowaną pracę i śledzenie każdej wprowadzonej zmiany na bieżąco.

Dostęp do dokumentów na urządzeniach mobilnych

Offfice 365 pozwala na sprawną i efektywną pracę z dokumentami kilku pracowników jednocześnie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, ponieważ z Office 365 możesz korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Dowiedz się jak:

  • efektywnie pracować z dokumentami online?
  • jednocześnie zespołowo edytować ten sam dokument?
  • udostępniać dokumenty innym pracownikom?
  • dodawać komentarze, używać funkcji wzmianki, śledzić każdą wprowadzoną zmianę?
  • szybko komunikować się ze współpracownikami?

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie