24 listopada 2021

Zbuduj inteligentne przedsiębiorstwo z SAP Business One – podsumowanie spotkania

23 listopada br. odbyła się kolejna już konferencja online poświęcona systemowi SAP Business One – najpopularniejszemu rozwiązaniu klasy ERP na świecie, kompleksowej platformie wspomagającej zarządzanie w firmach różnej wielości i branż. Podczas spotkania pokazaliśmy w praktyce jak dzięki odpowiednim narzędziom zautomatyzować i usprawnić procesy, czym jest inteligentne przedsiębiorstwo oraz co dokładnie oznacza pojęcie transformacji cyfrowej.

zbuduj-inteligentne-przedsiebiorstwo-z-sap-business-one.png

Realistycznie działający model przedsiębiorstwa z systemem SAP

Podczas spotkania zabraliśmy uczestników do realistycznie działającego modelu przedsiębiorstwa funkcjonującego z pomocą systemu SAP Business One. Pokazaliśmy w praktyce najważniejsze procesy zachodzące w firmie i opowiedzieliśmy na żywo o tym, jaki wpływ na ich przebieg ma zaawansowana technologia. Wskazaliśmy jak z pomocą SAP Business One usprawnić i zautomatyzować wielokanałową sprzedaż, logistykę i zaopatrzenie, magazyn, produkcję, serwis, księgowość i kontrolling.

SAP HANA – kilka słów o rewolucyjnej technologii zapewniającej doskonałość w zarządzaniu danymi

Podczas spotkania pokazaliśmy jak SAP HANA zapewnia przedsiębiorstwom perfekcję w zarządzaniu danymi, eliminując problemy wydajnościowe. Jak dzięki tej rewolucyjnej technologii analizować ogromną ilość informacji; korzystać z wizualizacji w postaci wskaźników, dashboardów czy wykresów; a następnie, na ich podstawie podejmować najlepsze decyzje.

Integracja procesów, danych, urządzeń i ludzi kluczem do sukcesu firmy

Ponadto, udowodniliśmy, że integracja procesów, danych, urządzeń i ludzi – możliwa dzięki kompleksowej, cyfrowej platformie SAP Business One – jest źródłem danych, które poddane przetworzeniu, właściwej analizie i interpretacji (SAP HANA) umożliwiają inteligentne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Na zakończenie… zabraliśmy uczestników w piękne zakątki świata

Na zakończenie, po dużej dawce wiedzy, przenieśliśmy się w świat nieoczywistych wycieczek. W podróż do miejsc, które nie zawsze są klasycznymi kierunkami wakacyjnymi. Odbyliśmy spacer arktyczną tundrą. Przeszliśmy w rakietach śnieżnych latem po estońskich bagnach, a także z przyjemnością wjechaliśmy na rowerze na przełęcz 3800 m n.p.m. (więcej na Barents.pl).

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie wydarzeniem i liczną frekwencję. Już planujemy kolejne spotkania, o terminach których będziemy informować. 

Zainteresowanych SAP Business One zapraszamy do kontaktu: napisz lub zadzwoń

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie