18 lipca 2019

Światowy sukces SAP Business One

SAP Business One zaufało już 65000 Klientów z całego świata. Oprogramowanie dla firm SAP Business One wspiera przedsiębiorców w zarządzaniu biznesem w 50 krajach, wykorzystując 28 wersji językowych. Swoją popularność zawdzięcza ogromnej elastyczności i rozbudowanym narzędziom pozwalającym błyskawicznie analizować zgromadzone dane.

Co to jest SAP Business One?

SAP Business One to oprogramowanie dla firm średniej wielkości, które chcą się rozwijać. Jest to rozwiązanie klasy ERP, wspierające kompleksowe zarządzanie firmą i obejmujące obszary takie jak: zakup, produkcja, magazyny, logistyka, CRM, obsługa Klienta, sprzedaż, serwis, zarządzanie projektami, księgowość i zarządzanie finansami. Ponadto SAP Business One umożliwia zaawansowane raportowanie i dostęp do szybkich analiz w czasie rzeczywistym.

Więcej o SAP Business One

Dla kogo?

SAP Business One dedykowany jest firmom średnim i mniejszym, bez względu na branżę. Rozwiązanie sprawdza się zarówno w firmach produkcyjnych, jak i handlowych czy usługowych. Potwierdzają to liczne referencje i opinie Klientów. Z SAP Business One korzysta już 65000 firm na całym świecie.

Opinie o SAP Business One

sap business one 65000 firm

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie