31 stycznia 2020

Certyfikat SAP Recognized Expertise in SAP Business One dla Altab

Altab uzyskaniem certyfikatu SAP Recognized Expertise in SAP Business On kolejny raz potwierdza swoje doświadczenie we wdrożeniach systemu SAP Business One.

SAP Recognized Expertise to program certyfikacji wprowadzony przez SAP w celu uznania Partnerów wyróżniających się wiedzą techniczną i doświadczeniem projektowym w ramach konkretnego rozwiązania SAP lub branży.  

Certyfikat ten przyznawany jest tylko Partnerom SAP o najwyższych, popartych referencjami i dobrymi opiniami Klientów, kompetencjach w zakresie wdrożeń SAP Business One. Ponadto do jego uzyskania wymagana jest również specjalistyczna wiedza, potwierdzona certyfikacjami konsultantów SAP.

Uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu to ogromna nobilitacja dla naszego zespołu i jednocześnie wspaniała informacja dla naszych obecnych i przyszłych Klientów. Dziękujemy całemu zespołowi, który swoimi umiejętnościami, profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem przyczynił się do zdobycia tego wyróżnienia. 

Logo to  potwierdza, że jesteśmy ekspertami, zdobyliśmy specjalizację i szerokie doświadczenie z sukcesem wdrażając SAP Business One w ponad 250 firmach z różnych branżach. Potwierdza również doskonałe opinie naszych Klientów, zebrane m.in. w księdze referencyjnej SAP Business One,  którą możemy pochwalić się jako jedyny Partner SAP w Polsce i jeden z niewielu na świecie.

Altab - SAP Business One Recognize Expertise SAP Business One

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie