18 marca 2019

Posłuchaj naszych Podcastów

Uruchomiliśmy właśnie serię krótkich audycji o charakterze poradnikowym dotyczących SAP Business One. Już dziś zapraszamy Was do śledzenia naszych podcastów SAP Business One – Ciekawie przy kawie.

PODCASTY ALTAB

Czym są podcasty?

Najprościej mówiąc podcast jest audycją w formie audio (czasem wideo), która ukazuje się w Internecie, najczęściej w postaci regularnych odcinków, z wykorzystaniem technologii RSS. Podcastów można słuchać w dowolnym czasie i miejscu, za pomocą dedykowanych aplikacji (bibliotek podcastów). Do najpopularniejszych należą m.in. ITunes (iOS) i Sticher (Android).

Dla kogo dedykowana jest seria SAP Business One – Ciekawie przy kawie?

Wszystkim przedsiębiorców, którzy chcą czegoś więcej dowiedzieć się o SAP Business One i narzędziach usprawniających zarządzanie firmą. Dla wszystkich, którzy nie boją się zmian i nowych technologii, a swoją firmą chcą zarządzać nowocześnie i efektywnie.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasze podcasty dostępne są na platformach:

Pierwsze odcinki dostępne są również na naszej stronie internetowej w dziale BAZA Wiedzy/Podcasty. Koniecznie śledźcie następne części tej serii – znajdziecie w nich wiele ciekawych informacji o systemach ERP, rozwoju firmy i funkcjonalnościach, które pomogą usprawnić pracę Waszej firmy.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie