2 lipca 2019

Altab na portalu MagazynIT.pl

Zapraszamy do lektury artykułu dotyczącego rozwiązań ERP w chmurze na portalu MagazynIT.pl. Tekst prezentuje korzyści z wdrożenia oprogramowania, w tym rozwiązania SAP Business One, w modelu SaaS.

“Inwestycje w chmurę w mniejszej skali przetarły szlaki większym rozwiązaniom, także dostępnym w wersji cloud. Choć rozwiązania klasy ERP  w chmurze już od dawna umożliwiają rozliczenie w modelu abonamentowym, także dla małych i średnich firm, to realne zainteresowanie takimi rozwiązaniami pojawiło się stosunkowo niedawno.”

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

ERP-VIEW ERP w chmurze artykuł

SAP Business One Cloud

SAP Business One Cloud to zintegrowane oprogramowanie wspierające zarządzanie firmą, które pozwala na ograniczenie kosztów przeznaczonych na infrastrukturę IT przedsiębiorstwa. Z SAP Business One korzysta już blisko 65 000 firm na całym świecie.

Użytkownicy SAP Business One Cloud otrzymują dostęp do wszystkich funkcjonalności SAP Business One. Abonament obejmuje oprogramowanie, usługę i wsparcie. System dostępny jest również na urządzeniach mobilnych i w wersji przeglądarkowej. SAP Business One Cloud działa na innowacyjnej technologicznie platformie SAP HANA.

SAP Business One chmura

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie