13 marca 2019

Altab w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

W ubiegłym tygodniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach Centrum Studiów Podyplomowych na kierunku Zintegrowane systemy zarządzania SAP ERP odbyły się prowadzone przez Altab S.A. warsztaty SAP w praktyce: SAP Business One (ERP dla MŚP).

uczelnia Rzeszów Centrum Studiów Podyplomowych ERP

Praktyczne warsztaty – SAP Business One

Podczas zajęć prowadzonych przez Pawła Matejko, Prezesa Zarządu Altab S.A., studenci mieli możliwość zapoznania się z funkcjonalnościami oprogramowania SAP Business One na podstawie scenariuszy biznesowych, obejmujących nawigację, tworzenie dokumentów systemowych i raportowanie w systemie. Celem zajęć było praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania procesami biznesowymi w nowoczesnym narzędziu informatycznym klasy ERP.

– Zajęcia prowadzone przez Altab dla Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mają charakter warsztatowy – mówi Paweł Matejko, prowadzący zajęcia. – Dzięki temu studenci mają możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej podczas studiów oraz integracji funkcji logistycznych i finansowych na przykładach prawdziwych procesów biznesowych – dodaje.

W trakcie studiów słuchacze zapoznają się z koncepcją zintegrowanych systemów zarządzania oraz praktycznym ich wykorzystaniem w oparciu o oprogramowanie firmy SAP. Studia kierowane są do pracowników, kadry kierowniczej oraz menadżerów firm, które planują wdrożenie lub korzystają już z systemu SAP. Więcej o kierunku Zintegrowane systemy zarządzania SAP ERP na stronie uczelni.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie