26 kwietnia 2018

Akademia Rozwoju MŚP z Pulsem Biznesu rusza już wkrótce!

Rozpoczynamy cykl konferencji w ramach Akademii Wspierania Rozwoju MŚP 2018. Już od 23 maja br. Będziemy rozmawiali z przedsiębiorcami o skutecznym zarządzaniu biznesem przy pomocy systemu SAP Business One. Pierwsze z kilku spotkań w różnych miastach Polski odbędzie się w Rzeszowie. Kolejne odbędą się w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni i Łodzi.

ERP dla MŚP

SAP Business One dla każdej branży

Główną tematyką rozmów będą możliwości i bariery rozwoju stojące przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Wspólnie zastanowimy się jak im sprostać korzystając z nowoczesnych technologii i sprawdzonych rozwiązań informatycznych. Słuchacze Akademii Wspierania Rozwoju MŚP dowiedzą się jak wykorzystać szanse na szybszy rozwój dzięki elastyczności i integracji danych w ramach spójnej platformy biznesowej jaką jest system SAP Business One.

Możliwości systemu SAP Business One

Podczas spotkań goście zobaczą jak interaktywny system oraz wbudowane mechanizmy alarmujące umożliwiają szybkie podejmowanie działań. Godna uwagi będzie też kwestia jak sprawne raportowanie pomaga interpretować wskaźniki, m. in. wskaźniki finansowe, a tym samym identyfikować zagrożenia oraz szybko i trafnie podejmować decyzje.

Rozwój z SAP Business One

Celem Akademii Wspierania Rozwoju MŚP jest informowanie przedsiębiorców o ryzykach związanych z prowadzeniem biznesu oraz o możliwościach finansowania i rozwoju.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie