Web Client – Web Assistant – Pomoc, Instrukcje, Samouczek

Klient www zawiera podstawowe procesy i logikę biznesową SAP Business One. Niezależnie z której wersji korzystasz, pracujesz na tej samej bazie danych. Wersja webowa wprowadza sporo nowych możliwości i funkcji oraz nowe sposoby wykonywania zadań. W celu łatwiejszego zapoznania się z nowym interfejsem możesz skorzystać z wbudowanej funkcji pomocy – Web Assistant.

Ikona Pomocy w wersji przeglądarkowej SAP Business One

Ikona Pomocy znajduje się w prawym górnym rogu wersji przeglądarkowej systemu. Po kliknięciu otwierasz dodatkowe boczne okno, gdzie znajdują się podstawowe informacje o interfejsie, link do przewodnika użytkownika, przewodniki video, samouczek czy tez informacje o nowościach z odniesieniami do odpowiednich stron w podręczniku użytkownika.

Pomoc kontekstowa w Web Client SAP Business One

Web Assistant działa również kontekstowo, co oznacza, że możesz uzyskać niezbędne wskazówki w trakcie pracy. Wystarczy, że otworzysz np. listę klientów, a w oknie pomocy wyświetlą się informacje dotyczące Partnerów Handlowych, dodawania i usuwania kartotek i zarządzania nimi. Wskazówki znajdują się na ekranie głównym. Wszędzie tam gdzie jest zielone podświetlenie, dostępne są dodatkowe informacje i objaśnienia. Dzięki funkcji pomocy kontekstowej, w każdym momencie możesz korzystać z przydatnych instrukcji, bez konieczności szukania tych informacji na zewnętrznych stronach.

SAP Business One Web Client - pomoc dostępna w 28 językach i motywach kolorystycznych

Zawartość Pomocy jest dostępna we wszystkich 28 językach obsługiwanych przez SAP Business One oraz w trzech różnych motywach kolorystycznych, w tym w wysokim kontraście. Zmiana języka interfejsu użytkownika lub motywu kolorystycznego zmienia odpowiednio język lub motyw interfejsu pomocy Web Assistant.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na prezentacjęZadzwoń lub napisz.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie