AltOffice365 - integracja MS Office z SAP Business One

Film prezentuje AltOffice365 – nową funkcjonalność SAP Business One w zakresie jego integracji z Office 365 oraz Microsoft Exchange. AltOffice365 daje nowe możliwości w zakresie wysyłania korespondencji mailowej z SAP Business One, oraz integracji z kalendarzem Outlookowym.

AltOffice365 umożliwia efektywniejszą pracę z korespondencją mailową na telefonach, tabletach, komputerach stacjonarnych i w sieci Web. Dzięki rozwiązaniu wiadomość wysłana z SAP Business One trafia także do folderu Wysłane w naszym Outlooku. Możemy więc dużo sprawniej dotrzeć do naszej systemowej korespondencji mailowej bez konieczności logowania się do SAP. Maile wysłane można sprawdzić korzystając z klienta pocztowego czy przeglądarki, także na urządzeniach mobilnych.

AltOffice365 umożliwia zapisanie wiadomości z SAP Business One w Outlooku przed jej wysłaniem. Taki zapisany mail trafia najpierw do wersji roboczych, gdzie może podlegać dalszej obróbce. Daje to nam więc szansę na edycję maila systemowego tak, by efekt był dla nas zadowalający.

Dzięki AltOffice365 można też dużo sprawniej zarządzać swoim kalendarzem opierając się na zadaniach i działaniach rejestrowanych w SAP Business One.

Dowiedz się jak:

  • Zintegrować zadania i działania w SAP Business One z kalendarzem MS Outlook
  • Integrować kontakty z SAP Business One z książką adresową w MS Outlook
  • W prosty i szybki sposób edytować maile systemowe wysyłane z SAP Business One
  • Przygotować personalizowaną i szybko edytowalną stopkę maila systemowego bez konieczności korzystania z wiedzy programistycznej

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie