SAP SuccessFactors – nowoczesny HCM/HR dla Twojej firmy

SAP SuccessFactors to nie tylko typowy system kadrowo-płacowy, to również system motywacyjny dający możliwość wyznaczania celów, ocenę ich realizacji i premiowania adekwatnego do osiąganych wyników. To kompleksowe rozwiązanie do zarządzania kapitałem ludzkim (Human Capital Management). Aplikacja stanowi także kompletną bazę wiedzy o pracownikach. Jest narzędziem do rekrutowania, szkolenia i rozwijania talentów. System jest dostępny w kilku pakietach umożliwiających obsługę wszystkich zagadnień związanych z HR.

SAP SuccessFactors - rekrutuj - rozwijaj - nagradzaj

 1. Efektywna rekrutacja -> moduł jest wyposażony w narzędzia, które usprawniają każdy etap procesu rekrutacji. Rozwiązanie wspiera przyporządkowanie kandydatów do poszczególnych stanowisk na podstawie ich kompetencji. Dzięki temu możliwe jest przydzielanie określonych obowiązków właściwym osobom.
 2. Kompleksowy dostęp do informacji o pracownikach -> rozwiązanie ułatwia dostęp do pełnej informacji dotyczącej pracowników w firmie. Umożliwia kierowanie ich karierą i ciągły rozwój poprzez szkolenia, zajęcia motywacyjne oraz systemy premiowe uzależnione od zrealizowanych celów i osiągniętych wyników.
 3. Pełna kontrola nad polityką płacową -> aplikacja pozwala utrzymać pełną kontrolę nad polityką płacową, z uwzględnieniem systemu sprawiedliwej oceny i nagradzania wyników pracy. Narzędzie pozwala na stworzenie mechanizmów gratyfikacji pracowników na podstawie określonych przez firmę wskaźników KPI, tak aby zachować płynność finansową przedsiębiorstwa.
SAP SuccesssFactors - nowoczesny HCM/HR dla Twojej firmy.

Dzięki SAP SuccessFactors możesz również:

 • oceniać pracowników i opracowywać dla nich ścieżki kariery,
 • zapewnić pracownikom stały dostęp do szkoleń,
 • udostępniać pracownikom różne formy e-learningu,
 • wspierać nowo zatrudnione osoby po zakończeniu procesu rekrutacji (onboarding),
 • być w stałym kontakcie z pracownikami z pomocą aplikacji mobilnej,
 • ułatwić pracownikom współpracę poprzez zdalne komunikowanie się, uczestnictwo w projektach/dyskusjach),
 • zapewnić pracownikom dostęp do pełnej informacji: katalogów umiejętności, kompetencji, raportów (krajowych i międzynarodowych) i pulpitów nawigacyjnych.
SAP SuccesssFactors - nowoczesny HCM/HR dla Twojej firmy.

SAP SuccessFactors - najważniejsze zalety:

 • Intuicyjność i przejrzystość narzędzi (nowoczesny i przyjazny interfejs),
 • Dostępność (aplikacja mobilna dla każdego pracownika, stały, zdalny dostęp),
 • Możliwość rozwoju i aktualizacji aplikacji.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie