SAP Customer Checkout – program kasowy dla SAP Business One

SAP Customer Checkout to prosty i intuicyjny moduł kasowy SAP Business One typu POS (Point of Sale) umożliwiający realizację szybkiej sprzedaży. Czytelny i funkcjonalny interfejs ułatwia pracę kasjerowi. Aplikacja pozwala na obsługę wszystkich rodzajów płatności, rabatów i programów lojalnościowych.

SAP Customer Checkout dla SAP Business One - szybka sprzedaż (POS)

SAP Customer Checkout dla SAP Business One to doskonałe rozwiązanie dla punktów sprzedaży detalicznej, dedykowane m.in.: gastronomii, rozrywce, branży sportowej. Intuicyjny interfejs został zoptymalizowany pod kątem szybkiej sprzedaży i wygody użytkowania. Dzięki temu pozwala na szybką rejestrację transakcji. 

System przeznaczony jest do pracy z ekranami dotykowymi i czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi. Obsługuje również terminale płatnicze i wagi. Wyposażone w ekrany dotykowe punkty sprzedaży pozwalają usprawnić obsługę klienta. Ponadto możesz korzystać z rozwiązania zarówno w trybie online, jak i offline, umożliwiając pracownikom przetwarzanie i rejestrowanie sprzedaży, nawet gdy połączenie internetowe zostanie przerwane.

SAP Customer Checkout - kluczowe możliwości:

SAP Customer Checkout jest w pełni zintegrowany z SAP Business One, co pozwala na korzystanie z centralnej bazy kontrahentów, towarów i cenników. Umożliwia też szybkie raportowanie, zarówno dla personelu sklepu jak i właścicieli. 

 • Proces sprzedaży – Rozwiązanie obejmuje wszystkie funkcje potrzebne w punkcie sprzedaży: przyciski szybkiego wyboru artykułów, obsługę rabatów, zwrotów, programów lojalnościowych, wystawianie faktur, różne opcje płatności, raporty dobowe i okresowe. Dodatkowo dla gastronomii dostępna jest funkcja zarządzania stolikami (table service).
 • Płatności – SAP Customer Checkout pozwala na realizację płatności zarówno gotówką jak i kartą kredytową. Dzięki integracji z terminalem płatniczym można oferować opcję płatności bezgotówkowych, płatność mieszaną (część gotówką, część kartą), płatność w innych walutach. Można też łączyć zamówienia klientów za pomocą kilku kliknięć. Stali Klienci mogą korzystać z płatności za pomocą punktów lojalnościowych.
 • Zarządzanie danymi podstawowymi – Dzięki integracji z ERP pracownicy sklepu lub punktu sprzedaży mogą korzystać z centralnej bazy artykułów, cenników i danych kontrahentów w SAP Business One.
 • Integracja w czasie rzeczywistym – Dane magazynowe i księgowe zapisywane są w bazie w czasie rzeczywistym. Ta ścisła integracja z ERP jest dwukierunkowa – z jednej strony transakcje natychmiast przesyłane są bezpośrednio do SAP Business One i mogą być analizowane tego samego dnia. Z drugiej – bieżąca synchronizacja danych magazynowych i sprzedażowych pozwala na szybki dostęp do rzeczywistych stanów na magazynie i aktualnych cen.
 • Raportowanie – SAP Customer Checkout udostępnia raporty w czasie rzeczywistym. Można na bieżąco weryfikować obroty wg sklepu/kasjera w danym dniu, lub generować raporty sprzedaży wg produktu lub grup produktowych. Dzięki temu można kontrolować wyniki finansowe danego sklepu/pracownika i uzyskiwać wszystkie istotne dane tego samego dnia.
 • Elastyczność – Można elastycznie rozszerzać i dostosowywać rozwiązanie do zmieniających się potrzeb oraz integrować z innymi produktami SAP, takimi jak SAP Analytics Cloud, aby uzyskać jeszcze więcej nowych możliwości
SAP Customer Checkout dla SAP Business One - program kasowy typu POS (Point of Sale)

Program kasowy dla SAP Business One - najważniejsze korzyści:

 • Szybka i wydajna obsługa klienta detalicznego
 • Sprawna obsługa różnych rodzajów płatności, programów lojalnościowych i rabatów
 • Intuicyjny interfejs zoptymalizowany pod kątem szybkiej sprzedaży
 • Pełna integracja z SAP Business One w czasie rzeczywistym
 • Centralne zarządzanie siecią punktów sprzedaży detalicznej z jednego miejsca
 • Błyskawiczne raporty dla centrali – analiza wyników pracowników, obrotów i stanu zapasów
 • Możliwość pracy on-line i off-line
 • Ogromna elastyczność umożliwiająca rozwój aplikacji

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie