Obraz3 80x80 - Zobacz SAP Business One na żywo podczas SAP NOW 2019
Z SAP Business One korzysta już 65 000 firm!
18 lipca 2019
FILMIK UNIA SCREEN 3 80x80 - Zobacz SAP Business One na żywo podczas SAP NOW 2019
SAP Business One w branży chemicznej
12 sierpnia 2019
 

Poznaj nowe technologie dla Twojej firmy

Zapraszamy na prezentację SAP Business One na żywo 11-12 września 2019 w Sopocie podczas SAP NOW - wydarzenia, prezentującego rozwiązania SAP, wspierające firmy na całym świecie.

To świetna okazja na poznanie sprawdzonych technologii, pozwalających sprostać wymaganiom jakie stawia przed firmami cyfrowa gospodarka.

 
 
SAP Business One, SAP HANA, SAP, ERP, SAP B1, PRODUKCJA na żywo, oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dla firmy produkcyjnej, oprogramowanie dla firmy handlowej, oprogramowanie dla hurtowni, oprogramowanie dla firmy usługowej,  SAP NOW
 
 

Cyfrowa transformacja z SAP na wyciągnięcie ręki

Poczuj się jak w prawdziwej fabryce! Podczas sesji SAP Business One Live będziesz mógł wziąć bezpośredni udział w procesie zamawiania i realizacji zlecenia. Obserwuj jak zarządzanie informacją w oparciu o rewolucyjną technologię SAP HANA daje praktycznie nieograniczone możliwości szybkich analiz, raportów, prognoz i alarmów.

Podczas naszego showcase`u przekonasz się, że korzystanie z nowych technologii jest proste i skutecznie porządkuje i optymalizuje procesy. Bądź gotowy na cyfrową transformację – poznaj nowe technologie i sprawdź jakie masz możliwości. Rozwijaj firmę z SAP Business One! Zarejestruj swój udział już dziś!

Czym jest SAP NOW?

To dwudniowe wydarzenie, odbywające się 11-12 września 2019, podczas którego prezentowane są rozwiązania SAP dla biznesu. Gromadzi przedstawicieli różnych branż, firm różnej wielkości, zainteresowanych innowacyjnymi technologiami wspierającymi zarządzanie biznesem.

SAP NOW to spotkanie, podczas którego można rozpocząć planowanie cyfrowej transformacji przy wsparciu nowych technologii, a przede wszystkim poznać narzędzia, które pomogą to znacznie usprawnić. Innowacje technologiczne, prezentacje demo na żywo, historie klientów z różnych branż, wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami – to i wiele więcej czeka na uczestników SAP NOW już we wrześniu.

Spotkanie dedykowane jest liderom biznesu, decydentom i kadrze zarządzającej – z każdej branży - poszukującym inspiracji i rozwiązań dla usprawnienia biznesu oraz zwiększenia konkurencyjności firmy. Udział bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.


ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •