Fotolia 101669581 XS 80x80 - Webinarium: Kampania marketingowa w SAP Business One
Pracuj dla nas!
28 lutego 2019
raport 80x80 - Webinarium: Kampania marketingowa w SAP Business One
Altab w raporcie kluczowych dostawców systemów ERP
12 marca 2019

Webinarium: Kampania marketingowa w SAP Business One

webinarium crm zdjecia 1012x675 - Webinarium: Kampania marketingowa w SAP Business One
 
"SAP Business One CRM - 5 kroków do przeprowadzenia skutecznej kampanii marketingowej" - zapraszamy na webinarium

Już w środę 13 marca 2019 zapraszamy na webinarium "SAP Business One CRM - 5 kroków do przeprowadzenia skutecznej kampanii marketingowej". To pierwsze z cyklu 3 spotkań on-line, podczas których opowiemy jak usprawnić zarządzanie relacjami z Klientem. Zaczynamy o godz. 11:00. Zapisz się już dziś!
 
 
webinarium crm zdjecia
 
 
Pracujesz na SAP Business One?

Dowiedz się jak skutecznie zapanować nad działaniami marketingowymi. Rejestruj, analizuj i podejmuj dobre decyzje na podstawie danych prezentowanych w czasie rzeczywistym. Poznaj 5 kroków skutecznej kampanii reklamowej wspieranej przez SAP Business One.


Nie jesteś użytkownikiem SAP Business One?

Dowiedz się jak zaawansowane narzędzia mogłyby pomóc w Twoich działań CRM, w tym w organizacji działań związanych z kampanią marketingową. Zarządzaj szansami sprzedaży na podstawie wielowymiarowych analiz. Zwiększaj efektywność procesu sprzedaży i wzmacniaj swoje relacje z Klientami. Weź udział w webinarium i dowiedz się jak usprawnić pracę Działu Marketingu w Twojej firmie dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu, gdzie CRM jest jednym z wewnętrznych modułów, a nie oddzielną aplikacją.


ZAREJESTRUJ SIĘ

 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •