MŚP BIZNES OKLADKA 80x80 - Sukces Altab na SMB Innovation Summit w Nicei
Altab w MŚ Biznes
7 maja 2019
59771904 429872430911985 9104579580819144704 n 80x80 - Sukces Altab na SMB Innovation Summit w Nicei
Relacja z SAP Business One Roadshow 2019 w Krakowie
22 maja 2019
 

Sukces podczas spotkania SAP SMB Innovation Summit 2019 w Nicei

Altab SA, najbardziej referencyjny partner SAP w Polsce, został wyróżniony podczas SMB Innovation Summit w Nicei. Wydana przez nas księga referencyjna, prezentująca sukcesy dynamicznie rozwijających się polskich firm, inwestujących w nowoczesne narzędzia do zarządzania – została uznana za najciekawszą tego typu publikację, spośród wszystkich, dotychczas wydanych na świecie.

SMB Innovation Summit to globalne spotkanie partnerów firmy SAP. Międzynarodowy szczyt jest doskonałą okazją do zdobycia informacji na temat nowości technologicznych SAP, a także wymiany doświadczeń pomiędzy firmami partnerskimi SAP z całego świata. Kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 18-20 czerwca w Orlando.

 
 
ms biznes skan ksiego referencyjnej artykul
 
 

Sukces Altab opisany przez MŚBiznes

Artykuł o naszym sukcesie w Nicei opublikował portal MŚBiznes, który zamieścił wypowiedź Paulo Almeidy, Szefa Marketingu SAP Business One:

"W ostatnich latach obserwujemy, jak w coraz większym stopniu doświadczenia i opinie innych wpływają na podejmowane przez nas decyzje zakupowe. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie, że „TripAdvisor” czy „Booking.com”, bazujące głównie na opiniach, 5 lat temu jeszcze nie istniały. Wierzę, że z doświadczeń innych firm czerpią wiedzę też odbiorcy systemów ERP. Dziś na całym świecie historia ze szczęśliwym zakończeniem stanowi jedno z najlepszych narzędzi sprzedaży. W tych historiach, firm z podobnych branż, z podobnymi problemami i wyzwaniami, potencjalni klienci, mogą znaleźć inspirację do zmiany swojego biznesu. Poza tym wszyscy uwielbiamy słuchać dobrych historii! Jestem dumny z tego, że Altab jest pierwszym partnerem w Polsce i jednym z pierwszych na świecie, który skorzystał z tego nowego sposobu prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych.”

Zobacz naszą księgę referencyjną

Zapraszamy do zapoznania się z naszą księgą referencyjną prezentującą opis naszych wybranych realizacji wdrożeń SAP Business One, będącą jednocześnie listą naszych referencji w tym zakresie.


Zobacz naszą księgę referencyjną

 
 
ksiazka z flaga 1
 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •