cash flow forecast 80x80 - Porady użytkowe SAP Business One HANA - listy sugestii
Popraw płynność finansową
13 lutego 2019
Zdjecie przewodnie UPORZĄDKUJ FIRMĘ Z SAP BO konferencja Kopia 80x80 - Porady użytkowe SAP Business One HANA - listy sugestii
SAP Business One przyjazny transformacji cyfrowej
25 lutego 2019
 

Listy sugestii w SAP Business One HANA

Zapraszamy do śledzenia najnowszej serii filmów w cyklu Altab Akademia. Tym razem prezentujemy Państwu możliwość korzystania z list podpowiedzi w SAP Business One.

Jak jeszcze sprawniej przygotowywać dokumenty dla Klienta? Korzystając z rozwijalnych list zawierających sugerowane podpowiedzi podczas tworzenia dokumentów w SAP Business One. Funkcjonalność prezentowana jest na przykładzie przygotowywania oferty dla Klienta, ale działa ona analogicznie na wszystkich kategoriach dokumentów w SAP Business One.

Same korzyści

Dzięki jej zastosowaniu skrócimy czas przygotowania dokumentów sprzedaży, zakupu i innych, oraz zwiększymy wydajność pracy i wygodę korzystania z systemu.

Porady użytkowe SAP Business One

Porady użytkowe SAP Business One to seria filmów prezentujących niezwykle użyteczne funkcjonalności SAP Business One, które przyspieszają codzienną pracę z systemem. Poznaj całą serię - zapraszamy do odwiedzenia naszej Bazy Wiedzy.

 
 
 

Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •