Strony od SAP Business One Cloud PL 80x80 - SAP Business One Cloud
Elastyczność rozwiązania Cloud, które można rozbudowywać
11 grudnia 2018
chmura kwadrat 726x675 - SAP Business One Cloud

USA, Washington, man on mountaintop at dusk, side view --- Image by © Ocean/Corbis

 

SAP Business One w chmurze

SAP Business One Cloud to kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie wspierające zarządzanie firmą, pozwalające na ograniczenie kosztów przeznaczonych na infrastrukturę IT przedsiębiorstwa. Z SAP Business One korzysta już blisko 65 000 firm z całego świata.

W cenie abonamentu obejmującego oprogramowanie, usługę i wsparcie, użytkownicy SAP Business One Cloud otrzymują dostęp do wszystkich funkcjonalności SAP Business One. System dostępny jest również na urządzeniach mobilnych i w wersji przeglądarkowej. SAP Business One Cloud działa na platformie SAP HANA, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać w swojej pracy z zawsze aktualnych, bieżących danych.

 
 
 
 

Zwinna organizacja

SAP Business One Cloud to sposób na budowanie nowoczesnej, zoptymalizowanej kosztowo i sprawniejszej organizacji. Dzięki rozwiązaniu opartemu o chmurę dużo elastyczniej zarządzać dostępami. SAP Business One Cloud pozwala na optymalne dostosowanie ilości potrzebnych zasobów do maksymalnych wymagań firmy w danym okresie sprzedażowym.

Szybkie wdrożenie

Krótki czas implementacji systemu pozwala w szybkim czasie korzystać z usprawnień wynikających z wdrożenia nowego oprogramowania. Błyskawiczne wdrożenie to po prostu szybszy zwrot z inwestycji.

Przejrzyste koszty

Firma płaci za bieżący dostęp do najnowszej wersji systemu, nie ponosząc jednocześnie jednorazowo wysokich kosztów za zakup licencji. Opcja chmury to gwarancja utrzymania i aktualności wersji oprogramowania w cenie abonamentu.

Warunki płatności zależą od ilości użytkowników i długości umowy (najkrótszy okres to 12 miesięcy).

 
 
 
 

Korzyści z wdrożenia SAP Business One Cloud

  • Optymalizacja działań i lepszy wgląd w sytuację biznesową
  • Rozwiązanie oparte na chmurze oznacza redukcję nakładów kapitałowych
  • Ograniczenie stałych kosztów IT dzięki wyeliminowaniu konieczności zatrudniania doświadczonego personelu IT
  • Poprawa zwinności biznesowej osiągnięta przez szybsze reagowanie na nowe szanse
 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •