Vandemoortele 80x80 - Joy Maszyny Górnicze
Vandemoortele Sp. z.o.o.
27 czerwca 2019

Joy Maszyny Górnicze

Joy Global 1 - Joy Maszyny Górnicze

Longwall Mining: Shearer, with two rotating cutting drums and movable hydraulic powered roof supports called shields.

 

Precyzyjna identyfikacja kosztów produkcji

SAP Business One zagwarantował możliwość precyzyjnej identyfikacji kosztów produkcji dzięki wdrożeniu systemu Rejestracji Czasu Pracy do operacji produkcyjnych.

 
 
Wdrożenie SAP Business One przebiegło pomyślnie i dziś z powodzeniem pracujemy używając tego systemu. Systematycznie korzystamy też z upgrade'ów SAP, co daje nam gwarancję rozwoju i dostosowania systemu do zmiennego otoczenia biznesowego.
 
 
 
 

Światowy lider w branży maszyn i urządzeń górniczych

Joy Global In., w skład której wchodzi firma Joy Maszyny Górnicze Sp .z.o.o. jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju, produkcji, dystrybucji i eksploatacji maszyn i urządzeń górniczych do wydobywania węgla i innych materiałów. Firma została założona ponad sto lat temu w USA, dzisiaj jest obecna na wszystkich kontynentach, w tym w Polsce od roku 1992.

 
 
Wdrożenie systemu SAP Business One objęło wszystkie obszary działalności firmy, m. in. księgowość i finanse, sprzedaż, zakup, gospodarkę magazynową, logistykę, planowanie materiałowe, produkcję i usługi. Altab zapewnił nam dostęp do rozwiązań doskonale uzupełniających SAP Business One (takich jak AltBank - służący do eksportu płatności wychodzących, czy AltRK - zapewniający szybkie księgowanie wyciągów bankowych) oraz specjalnie dedykowany dla potrzeb naszego przedsiębiorstwa - AltJOY - umożliwiający między innymi import drzew produkcyjnych z systemu SAPR3.
 
  • Wzrost identyfikacji kosztów produkcji o 100%100%
  • Przyspieszenie procesu wymiany informacji o 80%80%
 
 

Najważniejsze korzyści

Dostęp do dedykowanych raportów

Dzięki SAP Business One zarówno Kadra Zarządzająca, jak i pracownicy mają natychmiastowy dostęp do dedykowanych raportów, zapewniających możliwość podejmowania trafnych decyzji.

Usprawnienie wymiany informacji

SAP Business One usprawnił wymianę informacji z centralą firmy.

Precyzyjna identyfikacja kosztów produkcji

Dzięki wdrożeniu systemu Rejestracji Czasu Pracy do operacji produkcyjnych możliwa jest dokładna identyfikacja kosztów produkcji.

 
 
Wielojęzyczność aplikacji
Dostęp do raportów
Szybki przepływ informacji
 
 
 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •