mg 99251 1 80x80 - Dyka Sp. z.o.o.
Zakłady Chemiczne UNIA
19 czerwca 2019
Metbud 80x80 - Dyka Sp. z.o.o.
Metbud S.J.
25 czerwca 2019
 

Efektywne i precyzyjne zarządzanie firmą

Dzięki SAP Business One przedsiębiorstwo Dyka Sp. z.o.o. ma możliwość efektywnego i precyzyjnego zarządzania firmą, a to przyczyniło się do podniesienia jej wiarygodności i konkurencyjności, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

 
 
 
 

Międzynarodowy producent systemów rurowych z tworzyw sztucznych

Firma Dyka Sp. z.o.o. to jeden z największych międzynarodowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Firma posiada zakłady produkcyjne w Belgii, Holandii, Francji oraz od 2001 roku w Polsce. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowego koncernu chemicznego Tessenderlo Group - specjalisty w przetwarzaniu surowców.

 
 

Czynniki, które wpłynęły na decyzję o wyborze SAP Business One

Dyka Sp. z.o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Tessenderlo Group, dlatego głównym powodem wyboru systemu SAP Business One była jego wielojęzyczność i możliwość raportowania na potrzeby zagranicznych oddziałów. Co więcej, na decyzję o wyborze systemu SAP Business One wpłynęły dostęp (w czasie rzeczywistym) do najważniejszych danych oraz możliwość szybkiego podejmowania decyzji na ich podstawie. Ponadto SAP Business One obsługuje System Zarządzania Jakością ISO 9001.

 
  • Skrócenie czasu reakcji na potencjalne zagrożenia o 70%70%
  • Wzrost efektywności zarządzania firmą o 50%50%
 
 

Najważniejsze korzyści

Efektywne i precyzyjne zarządzanie firmą

Dzięki możliwości szybkiego dostępu do aktualnych danych o stanie organizacji, zarządzanie przedsiębiorstwem stało się efektywne i precyzyjne.

Skrócenie procesu decyzyjnego

Dzięki SAP Business One możliwe było skrócenie czasu reakcji na potencjalne zagrożenia obejmujące różne obszary działania operacyjnego i strategicznego firmy.

Usprawnienie funkcjonowania wszystkich działów firmy

Dzięki SAP Business One poprawie uległy jakość i zakres kontroli nad wszystkimi działami firmy.

 
 
Obecnie jesteśmy pod opieką Centrum Wsparcia SAP Business One, dzięki czemu na co dzień korzystamy z rzetelnej wiedzy i doświadczenia konsultantów Altab. Przygotowanie merytoryczne, komunikatywność, potencjał i zasób wiedzy specjalistycznej to ich atrybuty. Duże znaczenie dla jakości naszych biznesowych kontaktów ma elastyczne podejście do obsługi Klienta i kompleksowość oferowanych przez Altab usług. Korzystamy między innymi z oferty szkoleniowej Altab i z wielu rozwiązań uzupełniających system SAP Business One, między innymi: eksportu pakietów przelewów do systemu bankowości elektronicznej, importu wyciągów bankowych do SAP Business One, obsługi drukarek fiskalnych z systemu SAP Business One, zaawansowanego edytora wydruków z systemu czy ewidencji środków trwałych.
 
 
Lepsza kontrola nad procesami
Dostęp do aktualnych danych
Wzrost konkurencyjności
 
 
 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •