elektromont 80x80 - Delfarma Sp. z.o.o.
Elektromont S.A.
29 maja 2019
mg 99251 1 80x80 - Delfarma Sp. z.o.o.
Zakłady Chemiczne UNIA
19 czerwca 2019

Delfarma Sp. z.o.o.

AdobeStock 40537725 1012x675 - Delfarma Sp. z.o.o.

medical factory supplies storage indoor with workers people

 

Pełna automatyzacja wszystkich procesów w firmie

Dzięki SAP Business One nastąpiła pełna automatyzacja wszystkich czynności operacyjnych związanych z obsługą dokumentów księgowych, magazynowych, a także dotyczących sprzedaży i zakupu.

 
 
 
 

Polska hurtownia farmaceutyczna

Delfarma jest pionierem i liderem importu równoległego leków. Dostarcza leki do aptek, hurtowni i szpitali. Firma produkuje codziennie około 55 tysięcy opakowań leków. Posiada sieć 4 tysięcy stałych odbiorców. Dodatkowo świadczy usługi magazynowania leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków.

Od samego początku korzystamy z potencjału jaki daje SAP Business One i staramy się jak najbardziej zautomatyzować wszystkie czynności operacyjne związane z obsługą dokumentów księgowych, magazynowych, a także dotyczących sprzedaży i zakupu.
 
 
 
 

Czynniki, które wpłynęły na decyzję o wyborze SAP Business One

Branża farmaceutyczna jest szczególnie wymagająca, jeżeli chodzi o zarządzanie gospodarką magazynową i relacjami z klientem. Wiarygodność rynkowa i błyskawiczna realizacja zamówień stały się wyznacznikiem jakości, dlatego konieczne stało się wdrożenie w Delfarmie zaawansowanych rozwiązań klasy ERP, wspomagających obsługę procesów biznesowych.

„SAP Business One spełnił nasze oczekiwania - znacząco poprawił się przepływ informacji między działami firmy, a kadra zarządzająca i zarząd spółki ma dostęp do aktualnej wiedzy o kondycji firmy”.
 
  • Wzrost szybkości realizacji zamówień o 40%40%
  • Wzrost szybkości wymiany danych o 30%30%
 
 

Najważniejsze korzyści

Sprawna wymiana danych

Dzięki SAP Business One znacząco poprawił się przepływ informacji między działami firmy, a kadra zarządzająca i zarząd spółki ma dostęp do aktualnej wiedzy na temat kondycji firmy.

Pełna automatyzacja wszystkich procesów

Dzięki SAP Business One wszystkie czynności operacyjne związane z obsługą dokumentów księgowych, magazynowych, dotyczących sprzedaży i zakupu zostały w pełni zautomatyzowane.

Usprawnienie procesów

Dzięki SAP Business One usprawnieniu uległa między innymi obsługa WZ-tek oczekujących, zarządzanie fakturami zakupu i sprzedaży, parametryzacja not odsetkowych czy zamykanie zleceń sprzedaży.

Obniżenie kosztów

Dzięki SAP Business One obniżeniu uległy koszty, gównie z powodu optymalnego zarządzania stanami magazynowymi.

 
 
Optymalizacja procesów
Szybsza realizacja zamówień
Elektroniczna wymiana danych
 
 
 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •