chmura kwadrat 80x80 - Czas na ERP w chmurze
SAP Business One Cloud
25 czerwca 2019
Obraz3 80x80 - Czas na ERP w chmurze
Z SAP Business One korzysta już 65 000 firm!
18 lipca 2019
Fotolia 106095227 XS - Czas na ERP w chmurze

Technology in the hands of businessmen

 

Altab na portalu MagazynIT.pl

Zapraszamy do lektury artykułu dotyczącego rozwiązań ERP w chmurze na portalu MagazynIT.pl. Tekst prezentuje korzyści z wdrożenia oprogramowania, w tym rozwiązania SAP Business One, w modelu SaaS.

"Inwestycje w chmurę w mniejszej skali przetarły szlaki większym rozwiązaniom, także dostępnym w wersji cloud. Choć rozwiązania klasy ERP już od dawna umożliwiają rozliczenie w modelu abonamentowym, także dla małych i średnich firm, to realne zainteresowanie takimi rozwiązaniami pojawiło się stosunkowo niedawno."

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
 
 
 
 

SAP Business One Cloud

SAP Business One Cloud to zintegrowane oprogramowanie wspierające zarządzanie firmą, które pozwala na ograniczenie kosztów przeznaczonych na infrastrukturę IT przedsiębiorstwa. Z SAP Business One korzysta już blisko 65 000 firm na całym świecie.

Użytkownicy SAP Business One Cloud otrzymują dostęp do wszystkich funkcjonalności SAP Business One. Abonament obejmuje oprogramowanie, usługę i wsparcie. System dostępny jest również na urządzeniach mobilnych i w wersji przeglądarkowej. SAP Business One Cloud działa na innowacyjnej technologicznie platformie SAP HANA.

 
 
 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •