Optymalizacja procesów logistycznych i produkcyjnych

Dzięki SAP Business One integracji uległy obszary gospodarki magazynowej, produkcji i finansów. Firma usprawniła ponadto procesy produkcyjne, głównie w zakresie harmonogramowania i nadzoru nad procesem produkcji.

Producent przekładek korkowych

CVGS specjalizuje się w produkcji przekładek korkowych stosowanych przez producentów w branży szklarskiej, do transportu szyb. Produkty firmy znajdują też zastosowanie w branży samochodowej, budowlanej i meblarskiej.


Czynniki, które wpłynęły na decyzję o wyborze SAP Business One

Intensywny rozwój firmy skłonił Zarząd do inwestycji w nowe oprogramowanie wspierające obsługę coraz liczniejszych i skomplikowanych procesów związanych z bieżącą organizacją pracy.

„Wybraliśmy system SAP Business One ze względu na jego elastyczność, możliwość wsparcia procesów przez mechanizm EDI (Electronic Data Interchange) oraz zupełnie nowy poziom możliwości controllingowych”.

Wzrost rentowności produkcji o 10%
Projektant Stron WWW 10%
Skrócenie czasu realizacji zamówień o 20%
Projektant Stron WWW 20%

Najważniejsze korzyści

Dostęp do informacji niezbędnych do skutecznego zarządzania
Wdrożenie systemu SAP Business One pozwoliło na uzyskanie rzetelnych informacji, niezwykle istotnych w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Możliwość precyzyjnego planowania

Dzięki SAP Business One możliwe jest precyzyjne planowanie kosztów, procesów produkcyjnych i logistycznych.

Ciągły rozwój systemu

Wraz z naszym opiekunem z ramienia SAP – firmą Altab, planujemy dalszy rozwój systemu SAP Business One, w tym integrację z elektronicznym obiegiem dokumentów (SPUMA) oraz wdrożenie terminali mobilnych mających wesprzeć obsługę magazynu.

Zainteresowany?

Znajdź nas na: