sap business on roadshow baner kwadrat 1 80x80 - Altab w MagazynieIT.pl: Transformacja cyfrowa dla każdego
Zapraszamy na SAP Business One RoadShow 2019 w Krakowie
26 marca 2019
pracuj dla nas xs 80x80 - Altab w MagazynieIT.pl: Transformacja cyfrowa dla każdego
Praca w Altab
8 kwietnia 2019

Altab w MagazynieIT.pl: Transformacja cyfrowa dla każdego

transformacja cyfrowa dla każdego screen 968x675 - Altab w MagazynieIT.pl: Transformacja cyfrowa dla każdego
 
Altab w Mediach: Transformacja cyfrowa dla każdego

Czy transformacja cyfrowa dotyczy tylko dużych firm? Co oznacza to pojęcie dla mniejszego biznesu i firm średniej wielkości? Jak w pogoni za innowacją dostrzec potencjał?

 
 
transformacja cyfrowa dla każdego screen
 
 
Altab w portalu MagazynIT.pl

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego tematu transformacji cyfrowej dostępnego m.in. na łamach portalu MagazynIT.pl. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest transformacja cyfrowa i czy dotyczy tylko dużych firm, czy temat jednak dotyka obszar również mniejszego biznesu - koniecznie przeczytaj artykuł. Poznaj narzędzia przyjazne transformacji cyfrowej i ich praktyczne zastosowania w codziennym biznesie.

"Bez względu na wielkość i branżę, warto w procesie cyfryzacji dostrzec ogromny potencjał, pojawiający się dzięki inwestycjom w nowoczesne rozwiązania IT. Poszukując nowych rozwiązań wpierających cyfrowe zarządzanie warto sugerować się przede wszystkim ich elastycznością i możliwościami integracji. Zawarte w artykule przykłady wykorzystania SAP Business One ilustrują możliwości praktycznego zastosowania systemów klasy ERP zgodnie z nurtem cyfrowej gospodarki."

Cały artykuł dostęny w portalu MagazynIT.pl. 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •