CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-09-12
Zdjęcia do kalendarza Altab wybrane!
Kolejna edycja konkursu na zdjęcia do firmowego kalendarza na 2019 rok rozstrzygnięta. W tym roku tematem przewodnim były Zwierzęta.... więcej...
2018-06-21
Akademia wspierania Rozwoju MŚP zakończona
Cykl Akademia Wspierania Rozwoju MŚP dobiegł końca. Konferencje odbyły się na przełomie maja i czerwca w Rzeszowie, Krakowie,... więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

Optymalizacja pakowania towarów w SAP Business One

Optymalizacja pakowania towarów w SAP Business One

Towar wrażliwy lub wymagający specjalnego transportu wymaga czasem specyficznego traktowania już na etapie pakowania. Leki, rośliny, towary płynne czy delikatne mogą wymagać przechowywania i przewożenia go np. w orientacji pionowej. Do tego obostrzenia prawne, wymogi sanitarno-epidemiologiczne czy procedury wewnętrzne mogą dodatkowo skomplikować procesy magazynowe i logistyczne.

SAP Business One pozwala na usprawnienia w dziale logistyki oraz zarządzania produkcją i gospodarką magazynową. Dzięki systemowi możliwa jest optymalizacja procesów logistycznych już na etapie pakowania towarów. Dzięki wizualizacji algorytmu można sprawdzić rozłożenie opakowań jednostkowych w kartonie, celem zminimalizowania niewykorzystanej powierzchni.

System SAP Business One podpowie jak zoptymalizować pakowanie kartonów, umożliwiając przypisanie do zlecenia produkcyjnego preferowanego opakowania i szybki dostęp do listy aktualnie dostępnych zamienników z informacją o:

  • pojemności całkowitej kartonu,
  • ilości dopuszczalnych warstw pakowania
  • ilości opakowań jednostkowych produktu, które zmieszczą się w poziomie,
  • a także maksymalna ilość sztuk, które karton może pomieścić.

 

Dowiedz się jak:

  • Usprawnić jednostkowe i zbiorcze pakowanie towarów
  • Zoptymalizować czas przepakowywania produktów
  • Skrócić czas znalezienia zamiennika opakowania