CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-05-22
Czy Twoja firma jest już gotowa na RODO?
Już 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie dotyczące Ochrony Danych Osobowych (RODO). Zobacz jak w szybki... więcej...
2018-04-26
Akademia wspierania rozwoju MŚP z Altab rusza już wkrótce!
Rozpoczynamy cykl konferencji w ramach Akademii Wspierania Rozwoju MŚP 2018. Już od 23 maja br. Będziemy rozmawiali z przedsiębiorcami... więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

Optymalizacja pakowania towarów w SAP Business One

Optymalizacja pakowania towarów w SAP Business One

Towar wrażliwy lub wymagający specjalnego transportu wymaga czasem specyficznego traktowania już na etapie pakowania. Leki, rośliny, towary płynne czy delikatne mogą wymagać przechowywania i przewożenia go np. w orientacji pionowej. Do tego obostrzenia prawne, wymogi sanitarno-epidemiologiczne czy procedury wewnętrzne mogą dodatkowo skomplikować procesy magazynowe i logistyczne.

SAP Business One pozwala na usprawnienia w dziale logistyki oraz zarządzania produkcją i gospodarką magazynową. Dzięki systemowi możliwa jest optymalizacja procesów logistycznych już na etapie pakowania towarów. Dzięki wizualizacji algorytmu można sprawdzić rozłożenie opakowań jednostkowych w kartonie, celem zminimalizowania niewykorzystanej powierzchni.

System SAP Business One podpowie jak zoptymalizować pakowanie kartonów, umożliwiając przypisanie do zlecenia produkcyjnego preferowanego opakowania i szybki dostęp do listy aktualnie dostępnych zamienników z informacją o:

  • pojemności całkowitej kartonu,
  • ilości dopuszczalnych warstw pakowania
  • ilości opakowań jednostkowych produktu, które zmieszczą się w poziomie,
  • a także maksymalna ilość sztuk, które karton może pomieścić.

 

Dowiedz się jak:

  • Usprawnić jednostkowe i zbiorcze pakowanie towarów
  • Zoptymalizować czas przepakowywania produktów
  • Skrócić czas znalezienia zamiennika opakowania