CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-05-22
Czy Twoja firma jest już gotowa na RODO?
Już 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie dotyczące Ochrony Danych Osobowych (RODO). Zobacz jak w szybki... więcej...
2018-04-26
Akademia wspierania rozwoju MŚP z Altab rusza już wkrótce!
Rozpoczynamy cykl konferencji w ramach Akademii Wspierania Rozwoju MŚP 2018. Już od 23 maja br. Będziemy rozmawiali z przedsiębiorcami... więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

AltBP w SAP Business One

Automatyczne zakładanie kartotek Partnerów Handlowych w SAP Business One

SAP Business One zapewnia integrację wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie, w tym rejestrację pełnych danych Partnera Biznesowego (klienta/dostawcy) na jego kartotece.

Rozwiązanie AltBP służy jeszcze szybszemu dodawaniu Partnerów Biznesowych do systemu SAP Business One. Rozwiązanie działa online: po wpisaniu w odpowiednim oknie numeru NIP lub REGON łączymy się z serwerem GUS lub ZUMI (w zależności od preferencji), a następnie możemy zaimportować pełne dane kontrahenta do naszego systemu. Jako wynik wyszukiwania otrzymujemy pełne dane firmy.

Dane te, po uzupełnieniu kodu Partnera Handlowego, możemy dodać już do systemu, oszczędzając w ten sposób sporo czasu - zamiast uzupełniania wielu pól, wystarczy jedynie wpisać numer NIP lub REGON.

 

Dowiedz się jak:

  • Przyspieszyć proces dodawania nowych Partnerów Biznesowych do bazy SAP Business One
  • Zautomatyzować uzupełnianie wybranych pól na kartotece PH
  • Pobierać dane Partnera Handlowego online z bazy GUS lub ZUMI bezpośrednio do systemu ERP