CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-09-12
Zdjęcia do kalendarza Altab wybrane!
Kolejna edycja konkursu na zdjęcia do firmowego kalendarza na 2019 rok rozstrzygnięta. W tym roku tematem przewodnim były Zwierzęta.... więcej...
2018-06-21
Akademia wspierania Rozwoju MŚP zakończona
Cykl Akademia Wspierania Rozwoju MŚP dobiegł końca. Konferencje odbyły się na przełomie maja i czerwca w Rzeszowie, Krakowie,... więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

AltBP w SAP Business One

Automatyczne zakładanie kartotek Partnerów Handlowych w SAP Business One

SAP Business One zapewnia integrację wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie, w tym rejestrację pełnych danych Partnera Biznesowego (klienta/dostawcy) na jego kartotece.

Rozwiązanie AltBP służy jeszcze szybszemu dodawaniu Partnerów Biznesowych do systemu SAP Business One. Rozwiązanie działa online: po wpisaniu w odpowiednim oknie numeru NIP lub REGON łączymy się z serwerem GUS lub ZUMI (w zależności od preferencji), a następnie możemy zaimportować pełne dane kontrahenta do naszego systemu. Jako wynik wyszukiwania otrzymujemy pełne dane firmy.

Dane te, po uzupełnieniu kodu Partnera Handlowego, możemy dodać już do systemu, oszczędzając w ten sposób sporo czasu - zamiast uzupełniania wielu pól, wystarczy jedynie wpisać numer NIP lub REGON.

 

Dowiedz się jak:

  • Przyspieszyć proces dodawania nowych Partnerów Biznesowych do bazy SAP Business One
  • Zautomatyzować uzupełnianie wybranych pól na kartotece PH
  • Pobierać dane Partnera Handlowego online z bazy GUS lub ZUMI bezpośrednio do systemu ERP